Kompresory Klimatyzacji

KOMPRESORY KLIMATYZACJI

 

Kompresory klimatyzacji to nasza specjalność, profesjonalna regeneracja i sprzedaż  do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych. Regenerujemy wyłącznie kompresory oryginalne.

Przez lata działalności na rynku staliśmy się jednym z krajowych liderów w branży. Oferując najwyższą jakość wyrobów oraz bogaty program kompresorów klimatyzacji do pojazdów, kompresory klimatyzacji wierzymy, iż możemy Państwu pomóc w każdej sprawie z zakresu kompresorów klimatyzacji samochodowej.

Od 1993 roku, kiedy rozpoczęliśmy działalność, rozwinęliśmy nasz program do ponad 1000 różnych kompresorów, pasujących do różnych modeli pojazdów.
Wszystkie nasze kompresory zalane są odpowiednią ilością i typem najwyższej jakości oleju PAG – Double End Capped – produkowanego przez Shrieve (Texas, USA), który jest największym dostawcąoleju .

Wszystkie nasze sprężarki są testowane zarówno na szczelność jak i wydajność:
wydajność sprężarek testujemy używając testera  ciśnień na stronie ssącej sprężarki, są przeprowadzane testy szczelności
Oferujemy Państwu sprzedaż profesjonalnie regenerowanych sprężarek klimatyzacji samochodowej oraz usługę regeneracji posiadanego przez państwa uszkodzonego kompresora.

Procedura tej usługi wygląda następująco:
1.Otrzymujemy sprężarkę do wstępnej weryfikacji w celu sprawdzenia uszkodzeń i zakresu naprawy (wyceny która jest możliwa dopiero po rozebraniu sprężarki).

2.Kontaktujemy się z klientem w celu przedstawienia kosztów regeneracji.

3.Klient podejmuje decyzję o rozpoczęciu procesu regeneracji lub rezygnacji z usługi.

4.W przypadku zaakceptowania kosztów ustalamy czas realizacji usługi i rozpoczynamy proces naprawy.

Zadzwoń już dziś ! 605 531 531