Regeneracja

REGENERACJA PODZESPOŁÓW I CZĘŚCI

Wybierz interesujący Cię dział części/podzespołów:

 

 

  

Zadbamy o wszystko w Twoim aucie – części i akcesoria do Twojego auta.

Wtryskiwacze-naprawa: Profesjonalny serwis samochodowy Auto Land posiada w swojej ofercie sprzedaż i naprawę najważniejszych części układu paliwowego diesla, jakimi są wtryskiwacze. Pozwalają one dostarczyć i rozpylić ropę w komorze spalania, przez co stanowią niezbędny element silnika.

Diesel-wtryskiwacze: Jeżeli interesuje Cię naprawa bądź zakup tego produktu, odwiedź naszą siedzibę w Zielonej Górze (województwo lubuskie) lub skorzystaj ze sklepu internetowego. W ofercie znajdują się wtryskiwacze odpowiednie dla różnych marek samochodów. Gwarantujemy udaną transakcję i profesjonalną obsługę każdego klienta oraz jego pojazdu

          

Turbosprężarki

Specjalnością naszej firmy jest regeneracja turbin. Zdobyte przez lata działalności doświadczenie, jak również bogata wiedza i umiejętności pozwalają nam na szybkie i profesjonalne wykonanie każdego typu zlecenia. Sekretem naszej firmy jest wysoce wykwalifikowany zespół pracowników. To dzięki niemu, oferowana przez nas regeneracja turbin jest usługą niezawodną i wyróżniającą się wysoką jakością. Nasze turbosprężarki trafiają w rozmaite zakątki Polski i Europy, ciesząc się uznaniem wielu Klientów. Podobnie oferowana regeneracja turbin cieszy się uznaniem i zadowoleniem osób, które nam zaufały.

 

 

Naprawa Pomp Wtryskowych

Najczęstsze usterki pomp wtryskowych :


– Uszkodzenie elektrozaworów
– Uszkodzenie sterownika pompy
– Zużycie lub uszkodzenie elementów smarowanych paliwem
– Nalanie nieodpowiedniego typu paliwa

Naprawa Pompowtryskiwaczy

Nasz serwis specjalizuję się również w naprawie pompowtryskiwaczy. Jest to bardzo ważny element układy paliwowego, którego uszkodzenie uniemożliwia poprawną pracę silnika. 

Jakie są objawy uszkodzonego pompowtryskiwacza ?

 – Spadek mocy silnika 

 – Zwiększenie zadymienia spalin

 – Większa hałaśliwość silnika

 – Nierówna praca silnika

 

Zadzwoń już dziś ! 605 531 531